Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Cursus meditatie

vr 19 jan om 19:00 - 20:15

€50

Wij leven in een snelle wereld en vanaf januari bieden wij de cursus meditatie aan om even afstand te nemen van een drukke werkweek of volle agenda.

De cursus mediteren leert je alles wat komt kijken bij meditatie.

Hoe begin je met mediteren? Welke houding neem je aan? Hoe bouw je een meditatie-conditie op?

Op een praktische manier maak je kennis met diverse meditatie technieken.

Mediteren kan iedereen leren en door dit dagelijks te beoefenen ontwikkel je innerlijke rust, verminder je stress en piekeren en verbeter je de concentratie.

De cursus wordt down to earth gegeven.

Wil jij meer weten over mediteren, meld je dan nu aan!

Bron: Yoga Chandra Barneveld

Gegevens

Datum:
vr 19 jan
Tijd:
19:00 - 20:15
Kosten:
€50
Evenement Categorie:

Locatie

Yoga Chandra Barneveld
Van Breugelplantsoen 81
Barneveld, 3771 VN
Website:
http://www.yoga-chandra-barneveld.nl/

Overige informatie

Data:
De basiscursus bestaat uit drie vrijdagavonden: 19 januari - 2 februari - 16 februari. De vervolgcursus start een maand later en bestaat uit vier lessen in de maanden maart, april, mei en juni.
Opmerkingen:
Kosten € 50,00 voor 3 lessen.