Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

EHBO en AED

do 1 mrt om 19:00 - 22:00

€55

Reanimeren is te leren. Blijf niet langer een toeschouwer, maar zorg dat je zelf de vaardigheid van het reanimeren leert en onderhoudt. Het doel van een workshop reanimatie is dat je in staat bent de bloedsomloop zo snel mogelijk te herstellen bij iemand die een hartstilstand krijgt. Op die manier blijven alle functies van het lichaam behouden. Het is niet te voorkomen dat iemand een hartstilstand krijgt, maar de blijvende gevolgen zijn wel te beperken als zo snel mogelijk gestart wordt met reanimeren. De overlevingskansen kunnen aanzienlijk worden verhoogd door gebruik te maken van een Automatische Externe Defibrillator (AED). Ook het gebruik van de AED wordt geoefend op deze avond. Er wordt geoefend op een ‘reanimatiepop’.

Cursusdata:  1 en 8 maart 2018

Bron: Barnevue

Gegevens

Datum:
do 1 mrt
Tijd:
19:00 - 22:00
Kosten:
€55
Evenement Categorie:
Website:
https://www.barnevue.nl/cursusaanbod/mens-en-samenleving/#EHBO

Locatie

Goede Herderkerk
Jan Seppenplein 7
Barneveld, 3772 BL

Organisator

Volksuniversiteit Barnevue
Telefoon:
0342-415500
Website:
http://www.barnevue.nl

Overige informatie

Docent:
Mw. G. Gordon
Opmerkingen:
2 lessen van 3 uur