Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Filosofie

za 17 feb om 10:30 - 12:30

€120

Wat is het goede? Hoe handel ik goed? Wat is een goed gevoel? In de ethiek, een onderdeel van de filosofie, draait het om de vraag naar wat het goede is om te doen. Soms ligt het voor de hand wat goed is en wat niet, maar er zijn ook situaties waarbij dat niet zo aanwezig is. Denk bijvoorbeeld aan de vraag of robot’s inzetten in de zorg bijdraagt aan goede zorg, of de discussies in de politiek en de samenleving over euthanasie of het zelfgekozen levenseinde. In deze cursus zullen we actuele ethische kwesties met elkaar bespreken aan de hand van ethische gespreksmodellen afkomstig uit het boek “In gesprek blijven over goede zorg, overlegmethoden voor ethiek in de praktijk” van Hans van Dartel en Bert Molewijk.

Cursusdata: 17/2 – 3/3 – 17/3 – 24/3 – 14/4 – 21/4

Bron: Barnevue

Gegevens

Datum:
za 17 feb
Tijd:
10:30 - 12:30
Kosten:
€120
Evenement Categorie:
Website:
https://www.barnevue.nl/cursusaanbod/mens-en-samenleving/#filosofie

Locatie

Bibliotheek Barneveld
Nieuwstraat 29
Barneveld, 3771 AS
Telefoon:
+31 (0)342403483
Website:
http://www.bibliotheekbarneveld.nl

Organisator

Volksuniversiteit Barnevue
Telefoon:
0342-415500
Website:
http://www.barnevue.nl

Overige informatie

Data:
6 lessen van 2 uur
Docent:
Judith Overbeek
Kosten voor leden:
€ 115