Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop Kerstkrans

vr 22 dec om 19:00 - 21:00

€37,95

Deze groene kerstkrans zorgt ervoor dat GROEN de hoofdrol pakt! Een krans die zeker een blikvanger is tijdens de kerstdagen! Waar hang jij hem op?

Inschrijven kan via www.studiointratuin.com

Deze workshop wordt gehouden om 19.00 uur.
Voor deze workshop vragen wij een bijdrage van € 37,95 p.p.

Bron: Intratuin Barneveld

Gegevens

Datum:
vr 22 dec
Tijd:
19:00 - 21:00
Kosten:
€37,95
Evenement Categorie:

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld