Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Italiaans op reis

ma 5 mrt om 19:00 - 20:30

€85

Een kopje koffie bestellen in het Italiaans of een praatje maken over het weer. Wie wil dat niet als je in Italië op vakantie bent? Het is altijd leuk je een beetje verstaanbaar te maken en de Italianen waarderen het erg als de toerist zijn best doet een mondje Italiaans te spreken.

Cursusdata: 5/3 – 12/3 – 19/3 – 26/3 – 9/4 – 16/4 – 23/4 – 30/4

Bron: Barnevue

Gegevens

Datum:
ma 5 mrt
Tijd:
19:00 - 20:30
Kosten:
€85
Evenement Categorie:
Website:
https://www.barnevue.nl/cursusaanbod/talen/italiaans/

Locatie

Welzijn Barneveld Wilhelminastraat
Wilhelminastraat 12
Barneveld, 3771 AR

Organisator

Volksuniversiteit Barnevue
Telefoon:
0342-415500
Website:
http://www.barnevue.nl

Overige informatie

Data:
5/3 – 12/3 – 19/3 – 26/3 – 9/4 – 16/4 – 23/4 – 30/4
Docent:
Nanette Kramers
Kosten voor leden:
€ 80