Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Kidsworkshop Voederkrans

za 13 jan om 08:30 - 13:00

€2,50

We maken een heerlijke lekkernij voor de vogels in de tuin. Een feestje voor de vogels in jouw tuin! Voor deze workshop vragen wij een kleine vergoeding van €2,50 p.p. Je kan je voor deze workshop inschrijven op onze website: https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld.

Bron: Intratuin Barneveld

Gegevens

Datum:
za 13 jan
Tijd:
08:30 - 13:00
Kosten:
€2,50
Evenement Categorie:
Website:
https://www.facebook.com/events/579542455714757/

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld