Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Tablet met Android

di 16 jan om 19:30 - 21:30

€72

De tablet cursus is bedoeld voor iedereen die een Android tablet heeft aangeschaft (bijvoorbeeld een Samsung of Acer) en alle ins en outs willen leren om deze zo effectief mogelijk te gebruiken.

Android is het besturingssysteem van Google. Aan de hand van een praktische handleiding leren cursisten alle functies van de tablet te benutten. Van het toetsenbord en de instellingen tot het gebruik van o.a. apps, internet, e-mail, Google+, camera, kaarten, muziek, foto’s en video.

Aan voorkennis wordt verwacht, dat er al gebruik wordt gemaakt van internet en e-mail en dat men beschikt over een eigen tablet met de meest recente Android versie

Cursusdata:  16/1/2018 – 23/1 – 30/1 – 6/2

Bron: Barnevue

 

Gegevens

Datum:
di 16 jan
Tijd:
19:30 - 21:30
Kosten:
€72
Evenement Categorie:
Website:
http://www.barnevue.nl/cursusaanbod/computer-en-social-media/

Locatie

Immanuëlkerk
Achterdorpstraat 5
Barneveld, 3772 CC
+ Google Maps
Telefoon:
0342-415669

Organisator

Volksuniversiteit Barnevue
Telefoon:
0342-415500
Website:
http://www.barnevue.nl

Overige informatie

Data:
16/1/2018 – 23/1 – 30/1 – 6/2
Docent:
Kevin van Guilik
Kosten voor leden:
€ 70
Opmerkingen:
4 lessen van 2 uur