Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Treinfestijn Barneveld

za 20 jan - za 27 jan

Kom jij weer naar het TreinFestijn? Maak van 20 tot en met 27 januari een ontdekkingstocht vol treinplezier! Het TreinFestijn is dé plek waar kinderen leren bouwen en spelen met model- en speeltreinen.

Stap in voor een ritje ‘Intratuin Barneveld’ in de ‘Malle Stomer’, speel met bekende modeltreinen van Märklin, PIKO Spielwaren GmbH en BRIO Play, bewonder de levensgrote modeltreinen van Model Railway Agency en de historische speelgoedtreinen van het Oude Ambachten & Speelgoed Museum! Uitgespeeld? Schuif dan gezellig aan bij de kidsworkshop en knutsel lekker mee!

Kom spelen op deze leuke en leerzame dagen, van 20 tot en met 27 januari, bij Intratuin Barneveld. Inschrijven voor de kidsworkshop kan via intratuin.nl/barneveld

Kom je met meer dan 15 kinderen? Meldt je dan graag even aan via events@barneveld.intratuin.nl of bel met 0342-405040!

*in samenwerking met Bentink Modelspoor.

Bron: Intratuin Barneveld

Gegevens

Begin:
za 20 jan
Einde:
za 27 jan
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld