Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop Hiphop/Streetdance

wo 17 jan om 13:30 - 14:30

€3

In 4 leuke lessen leer jij de vetste danspassen! Ben je 6, 7 of 8 jaar? En heb je zin om te (leren) hiphoppen en te streetdancen? Doe dan mee aan de workshops die starten in januari in Villa 29 in Barneveld. Je krijgt les op woensdagmiddag van 13:30-14:30 uur op 17, 24, 31 januari en 7 februari 2018. Kosten: € 3,- voor 4 lessen. Schrijf je in door een mail te sturen aan beactive@barneveld.nl en zet hierin dat je mee wilt doen aan de Workshop Hiphop/Streetdance, je naam, je leeftijd en telefoonnummer.

Bron: Be Active

Gegevens

Datum:
wo 17 jan
Tijd:
13:30 - 14:30
Kosten:
€3
Evenement Categorieën:
,
Website:
https://beactive.barneveld.nl/nieuws/workshop-hiphopstreetdance-in-januari-van-start/

Locatie

Jongerencentrum Villa 29
Nieuwe Markt 8
Barneveld, 3771 CB
Telefoon:
0342-420465
Website:
www.villa29.nl

Organisator

Be Active
Telefoon:
0342-140342
Website:
http://www.barneveld.nl/beactive

Overige informatie

Leeftijd:
6 - 8 jaar