Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop Koehoorn

za 23 dec om 14:00 - 15:30

€31,95

Een stoere koehoorn omgetoverd tot een echte eyecatcher. Door het gebruik van natuurlijke materialen blijf je dichtbij het Toendra gevoel! Je decoreert de hoorn naar eigen smaak met materialen als mos, takken en passende kerstdecoratie.

Inschrijven kan via www.studiointratuin.com

Deze workshop wordt gehouden om 10.00 uur.
Voor deze workshop vragen wij een bijdrage van €31,95 p.p.

Bron: Intratuin Barneveld

Gegevens

Datum:
za 23 dec
Tijd:
14:00 - 15:30
Kosten:
€31,95
Evenement Categorie:

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld