Agenda

Check hier alle sites met lokale evenementen en activiteiten. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Kidsworkshop Pret met Rep

wo 17 jan om 15:00

€5

Wat weet jij over reptielen? Tijdens de PRET MET REP workshop gaan we luisteren, kijken en misschien zelfs reptielen aaien… Spannend! Kom jij ook?

Voor deze workshop vragen wij een vergoeding van € 5,00 p.p.

Bron: Intratuin

Gegevens

Datum:
wo 17 jan
Tijd:
15:00
Kosten:
€5
Evenement Categorieën:
,

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld