Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop Sieraad maken

za 13 jan om 13:00 - 15:30

€46

Ben je op zoek naar een niet-alledaagse workshop? Dan ben je hier aan het juiste adres. Op zaterdag 13 januari kun je bij Ward’s Art een workshop ‘Sieraad maken’ volgen bij Gerard Klerk, ook wel bekend onder de naam ‘De Bestekgek’. Gerard maakt al jaren sieraden en decoraties van oud (ver)zilver(d) bestek. Tijdens de workshop ga je onder zijn leiding zelf aan de slag en maak je een armband van een lepel, een armband van een vork en een ring. Je kunt ter plekke bestek uitzoeken, maar je kunt het ook zelf meenemen.

Gegevens

Datum:
za 13 jan
Tijd:
13:00 - 15:30
Kosten:
€46
Evenement Categorie:
Website:
http://wardsart.nl/bestekgek/

Locatie

Ward’s Art
Dijkje 5-7
Barneveld, 3771 BN
+ Google Maps
Telefoon:
0342 - 43 09 21
Website:
http://wardsart.nl

Organisator

De Bestekgek
Telefoon:
06-30719733
Website:
http://www.debestekgek.nl/wordpress/?page_id=2