Agenda

Er zijn steeds meer online evenementenkalenders ontstaan, waarop ik heb besloten zelf niet meer actief de agenda bij te houden. In plaats daarvan vind je hier verwijzingen naar sites met lokale evenementen en activiteiten, zodat je nog steeds weet waar je kunt zoeken als je iets wilt ondernemen. Veel plezier!

Lokale agenda´s:

Evenementen @ Barneveld, www.eventerbee.nl

Gemeente Barneveld, www.daarombarneveld.nl

Visit Voorthuizen, www.visitvoorthuizen.nl

Centrum Barneveld, www.barneveldcentrum.nl

Alles van Voorthuizen, www.allesvanvoorthuizen.nl

Barneveldse Krant, www.barneveldsekrant.nl

Barneveld Vandaag, www.barneveldvandaag.nl

Barneveld 360, www.barneveld360.nl

Visit Veluwe, www.visitveluwe.nl

Barneveld UITagenda, www.dagjeweg.nl

Lokale activiteiten:

Barnevue, www.barnevue.nl

Bibliotheek Barneveld, www.bibliotheekbarneveld.nl

IVN Natuur en Educatie, www.ivn.nl

De Essenburcht, www.essenburcht.nl

Meukisleuk, www.meukisleuk.nl

Nairac Museum, www.nairac.nl

Pluimveemuseum, www.pluimveemuseum.nl

Centrum Jeugd en Gezin, www.cjgbarneveld.nl

Go Barneveld, www.gobarneveld.nl

Studio Intratuin, www.magazine.studiointratuin.net

Lokale evenementen:

Ballonfiësta Barneveld, www.ballonfiestabarneveld.nl

Oud Veluwse Markt, www.oudveluwsemarkt.nl

Tour de Force, www.wvtourdeforce.nl

Floralia Voorthuizen, www.floraliavereniging.nl

Oranjestichting Barneveld, www.oranjestichtingbarneveld.nl

Oranjevereniging Voorthuizen, www.oranjeverenigingvoorthuizen.nl

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop Voorjaarstaart

za 13 jan om 11:00 - 12:30

€22,95

Lentekriebels! Dit gezellige voorjaarstaartje brengt het voorjaar alvast een beetje in huis! De basis is een taartvorm van mos, die we bekleden met natuurlijke materialen en hyacinten. Geef het geheel een eigen draai door de uitgebreide keus aan materialen!

Je kan je inschrijven voor deze workshop via de site van Studio Intratuin http://magazine.studiointratuin.net/workshops/

Bron: Intratuin Barneveld

Gegevens

Datum:
za 13 jan
Tijd:
11:00 - 12:30
Kosten:
€22,95
Evenement Categorie:
Website:
https://www.facebook.com/events/139496500070777/

Locatie

Intratuin Barneveld
Burgemeester Aschofflaan 1
Barneveld, 3772 MV
Telefoon:
0342-405040
Website:
https://www.intratuin.nl/winkels/intratuin-barneveld